info@juwim.cz
+420 281 011 731

PRO FIRMY

juwital (7)

SNADNÉ ŘEŠENÍ

Dopřejte zaměstnancům lepší vitalitu, vyšší odolnost a větší spokojenost. Pro Vaše PARTNERY a ZAMĚSTNANCE si u nás můžete vybrat z celé řady doplňků stravy, ochranných nápojů a kosmetiky. Všechny naše výrobky obsahují patentovanou látku JUWIM, která se skládá z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA.
U nás ušetříte ČAS (široký sortiment) i PENÍZE (nastavíme Vám individuální ceny).
1
Jsme českým výrobcem ochranných nápojů.  Ty jsou nejoblíbenější zejména v letním období, kdy nám horko ztěžuje život. Lidské tělo se potí a dochází ke zvýšené ztrátě tekutin. V případě, že na pracovišti panují nevyhovující mikroklimatické podmínky, musí být poskytnuto „něco“ k pití. K ochraně zdraví před účinky zátěže teplem … se poskytuje zaměstnanci ochranný nápoj.
DOPORUČENÉ SLOŽENÍ
Ca > 40 - 80 mg/l, Mg > 20 mg/l, K > 1 mg/l, Na < 20 mg/l,Cl¯<25 mg/l, SO4¯ < 240 mg/l, NO3¯ < l0 mg/l. V naší nabídce najdete ochranné nápoje, které splňují požadavky nařízení vlády č. 68/2010, stanovující podmínky ochrany zdraví při práci.

2

Vyrábíme doplňky stravy, které jsou ověřeny nejen generacemi celých rodin ale i firemními zákazníky. Výrobky jsou ušité přímo na míru podle potřeby firem, se kterými spolupracujeme. Součástí každého našeho výrobku je unikátní patentovaný přípravek JUWIM®, který obsahuje směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA.

 

Neváhejte nás kontaktovat. Vypracujeme nabídku přímo pro vás, aby vyhovovala vašim potřebám.
kontaktní osoba:
Mgr. Hana Maničová
obchodní ředitelka
Telefon: +420 281 011 738
Mobil:    +420 602 766 034
email:    hana.manicova@juwim.cz
Náhradní plnění za OZP
Juwital s.r.o. je společensky odpovědnou společností, která zaměstnává více než 50 % invalidních osob (v současné době 41 osob uznaných invalidními ve 3. stupni, tj. osob s těžším zdravotním postižením), které se podílejí především na kompletaci a balení výrobků.
 
JuWital Balicek 1JuWital Balicek
Firmám nabízíme individuální řešení
Každé prostředí má svá specifika, a proto obchodním partnerům nabízíme možnost výroby na míru:
 
  • složení výrobků (dle BOZP i lékaře)
  • varianty příchutí
  • varianty velikosti balení
  • vzhled finálního obalu
  • potisk firemním logem
  • benefity pro Vaše zaměstnance
 
Informace o zpracování os. údajů