O nás

Jsme česká rodinná společnost, která vznikla v roce 2003 v návaznosti na předchozí dlouholetý výzkum a vývoj v oblasti imunomodulace. 
Po celou dobu se snažíme být společensky odpovědnou společností, a proto máme svou chráněnou dílnu. Zaměstnáváme víc něž 50%osob se zdravotním postižením. 

Naše produkty jsou určeny pro humánní, veterinární a zemědělskou oblast:

  • ochranné nápoje
  • vitaminové doplňky stravy
  • ochranná kosmetika
  • veterinární přípravky
  • přírodní listové hnojivo

Veškeré produkty jsou koncipovány ve spolupráci s renomovanými výzkumnými pracovišti a předními odborníky tak, abychom se co nejvíce přiblížili požadavkům individuálního řešení potřeb cílové skupiny nebo situace. Pozitivní výsledky se potvrzují v praxi v těch nejnáročnějších podmínkách.

Naše výrobky pro humánní oblast ve formě tablet, kapek nebo rozpustných práškových směsí jsou využívány v preventivních, ozdravných i ochranných programech pro děti ve školkách a školách, pro dospělé i pro seniory.

Všechny výrobky pro humánní potřebu mají certifikáty o zdravotní nezávadnosti vydanými Státním zdravotním ústavem, jsou v registru Ministerstva zdravotnictví ČR a jsou v souladu s platnou legislativou EU pro výrobu i distribuci.

Veterinární přípravky jsou registrovány Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně.

Listové hnojivo pro podporu růstu rostlin SYNERGIN E-vital je registrován u Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského v Praze.