CÉDÉ VITAL, 60 tablet

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem obsahující vitamin C, vitamin D, vitamin E, riboflavin, kyselinu listovou a quercetin.

375 % VITAMIN C | 100% VITAMIN D | IMUNITA | UDRŽENÍ FORMY | 

Receptura CÉDÉ Vitalu byla vyvinuta jako doplněk stravy pro všechny zaměstnance pracující v podmínkách s omezeným pobytem na slunci

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Kód: VCP60D
260 Kč / ks 232 Kč bez DPH 4 Kč / 1 ks
CÉDÉ VITAL, 60 tablet

CÉDÉ VITAL

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem obsahující vitamin C, vitamin D, vitamin E, riboflavin, kyselinu listovou a quercetin.

Zacíleno na posílení imunitního systému  během intenzivního výkonu a udržení formy. 

Receptura CÉDÉ Vitalu byla vyvinuta jako doplněk stravy pro všechny zaměstnance pracující v podmínkách s omezeným pobytem na slunci. Tedy pro pracující v uzavřených prostorách jako jsou kanceláře, obchody, sklady, výrobní haly apod. CÉDÉ Vital je vhodný také pro studenty, kteří tráví mnoho času studiem a jejich pobyt na slunci je díky tomu omezený.


CéDé Vital obsahuje:

Složení účinných látek na:

1 tabletu (0,5 g)

* % RHP

vitamin D

5 μg

100 %

quercetin (bioflavonoid)

2,2 mg

není stanoveno

vitamin C

300 mg

375 %

vitamin B2

2,2 mg

157 %

kyselina listová

200,0 µg

100 %

vitamin E

5,3 mg

44 %

JUWIM®

0,9 mg

není stanoveno

z toho esenciální aminokyseliny

0,108 mg

není stanoveno

z toho oligopeptidy

0,090 mg

není stanoveno

z toho RNA

0,018 mg

není stanoveno

z toho DNA

3,6 µg

není stanoveno

 * referenční hodnota příjmu

 

 


Složení: vitamin C (L-askorbová kyselina); sacharóza; plnidla: sorbitol, mikrokrystalická celulosa; sladidlo: acesulfam K; protispékavá látka: uhličitany hořečnaté; aroma: jahoda; vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát); plnidlo: hořečnaté soli mastných kyselin; riboflavin; quercetin; JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 1 tableta po jídle nechat rozpustit v ústech.

Balení: 60 tablet = 60 denních dávek

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření  uchovávejte v původním uzavřeném obalu. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Jaké výhody přináší tyto vitaminy?

  • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální činnosti svalů. Přispívá k normální činnosti imunitního systému.
  • Vitamin C přispívá k optimální tvorbě kolagenu potřebného pro běžnou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a imunitního systému. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a napomáhá normální psychické činnosti. Podporuje regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.
  • Vitamin B2 (riboflavin) podporuje optimální činnosti nervové soustavy. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu železa, dále přispívá k udržení přirozeného stavu zraku, sliznic a pokožky, k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normálních červených krvinek.
  • Kyselina listová (folát) přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Výrobce: JuWital s.r.o. Blanická 2135/13, 120 00 Praha 2, Česká republika

Řídíme se vyhláškou č. 58/2018 Sb.o doplňcích stravy a složení potravin, ve znění pozdějších předpisů a směrnic Evropského parlamentu a Rady č. 2002/46/ES. Označování doplňků stravy: Nesmí přisuzovat doplňkům stravy vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo odkazovat na tyto vlastnosti. Nesmí obsahovat žádné tvrzení uvádějící nebo naznačující, že vyvážená a pestrá strava obecně nemůže poskytnout dostatečné množství vitaminů nebo minerálních látek. Výživová a zdravotní tvrzení se mohou uvádět za podmínek stanovených nařízením (ES) č. 1924/2006.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.051 kg
Forma: tablety
Obsahuje: vitamin C, aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA, vitamin B2, vitamin E, quercetin, kyselina listová, vitamin D
Určeno pro: dospělí, zaměstnanci, studenti
Věk: od 3 let
Zaměření na: imunita, únava, pokožka, vyčerpání, krvetvorba, zrak, nervová soustava
? Doporučené dávkování: 1 tableta
EAN: 8594010351549
APA kód: 4529773
Délka exspirace: 24 měsíců
? Rozměr v mm: 50 x 80 x 50
? Skladování: 5 – 25 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobcem unikátních preparátů, kterými jsou JUWIM®, SANGRIM® a SYNERGIN®. Jedná se o základní kameny všech našich produktů, které se skládají z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Rozbory preparátů prokázaly přítomnost 19 aminokyselin.

DOPLŇKY STRAVY, OCHRANNÉ NÁPOJE, OCHRANNÁ KOSMETIKA

Základním kamenem humánní oblasti je preparát JUWIM®, který je zdrojem esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Tato směs bioaktivních látek je obsažena v doplňcích stravy, ve směsích pro přípravu ochranného nápoje a také v ochranné kosmetice. Historie JUWIMU® sahá dokonce až do období po druhé světové válce a je úzce spjata se jmény primáře MUDr. Gabriela Urbánka a RNDr. Bohumíra Rakušana. Hlavní podíl na současné podobě a využití produktu s JUWIMEM® má Ing. František Andrs,CSc., který je autorem nové výrobní technologie a zakladatelem předchozí společnosti JuWima a.s.