Slevy a akční ceny

Využijte jednoduché možnosti jak ušetřit za nákup bez nutnosti řešit s námi cenovou nabídku pro menší a střední odběry našich produktů.


Staňte se členem klubu JUWITAL

Registrovaným zákazníkům - členům klubu JuWital - nabízíme věrnostní slevy. Zároveň Vás 1 x do měsíce informujeme o novinkách a akčních nabídkách prostřednictvím newsletteru. 

Registrovaní zákazníci mají vždy přehled o svých objednávkách, slevách, ale i vystavených dokladech. 

Ještě nejste zaregistrovaní a nevíte kde je to možné? Při registraci zaškrtněte typ zákazníka "KLUB JUWITAL"

Zaregistrujte se kliknutím ZDE! 


Staňte se naším prodejcem 

Provozujete lékárnu, obchod se zdravou výživou nebo obchod s chovatelskými potřebami a rádi byste rozšířili sortiment o naše produkty? Chtěli byste se stát naším obchodním partnerem? 

Vyplňte nás registrační formulář ZDE. Při registraci zaškrtněte typ zákazníka "PRODEJCI" a vyplňte všechny potřebné údaje. Vaše registrace bude schválena nejpozději do 3 dnů, případně se Vám ozve někdo z kolegů JuWitalu. Po schválení a přihlášení pod vaším účtem uvidíte automaticky zvýhodněné ceny přímo pro Vás.  

Lékárny mohou využít služeb našich distributorů.


Staňte se naším obchodním partnerem a dopřejte zdravé benefity pro zaměstnance za zvýhodněné ceny

Rádi byste dopřáli svým zaměstnancům ozdravný program ve formě vitaminů? Potřebujete pro své zaměstnance zdravé benefity? A nebo potřebujete vyřešit nevyhovující mikroklimatické podmínky na pracovišti pomocí ochranných pitných režimů? 

Pak jste u nás správně! 

Jsme výrobcem vitaminových doplňků stravy, ochranných směsí pro přípravu nápojů, který Vám kromě zvýhodněných cen nabízí "Náhradní plnění za OZP" 

V případě zájmu o zvýhodněné ceny se zaregistrujte ZDE

Při registraci zaškrtněte typ zákazníka "BENEFITY PRO ZAMĚSTNANCE" a vyplňte všechny potřebné údaje. Vaše registrace bude schválena nejpozději do 3 dnů, případně se Vám ozve někdo z kolegů JuWitalu. Po schválení a přihlášení pod vaším účtem uvidíte automaticky zvýhodněné ceny přímo pro Vás.  

Pro individuální kalkulaci nás prosím kontaktujte a my Vám rádi zašleme cenovou nabídku. Kontakty na nás najdete ZDE.

JUWITAL_darky-pro-zamestance