AM MEGA-C, 20 sáčků

Ochranný nápoj pro práci v chladu! 

600 mg VITAMIN C | HOŘČÍK | VITAMIN B2

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem, směs pro přípravu ochranného nápoje s vysokým obsahem vitamínu B2, vitaminu C a s obsahem hořčíku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Kód: MGC20
116 Kč / ks 104 Kč bez DPH 6 Kč / 1 ks
AM MEGA-C, 20 sáčků

Ochranný nápoj AM MEGA-C

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem, směs pro přípravu ochranného nápoje s vysokým obsahem vitamínu B2, vitaminu C a s obsahem hořčíku.

Ochranný nápoj pro práci v chladu! 

Receptura AM Mega-C byla vyvinuta jako ochranný nápoj chránící před zátěží chladem pro zaměstnance pracující v rizikových mikroklimatických podmínkách. Tento ochranný nápoj lze podávat v běžných teplotních podmínkách také za studena. V receptuře AM MEGA-C najdete kromě dostatečného množství vitaminu C, vitaminu B2 a hořčíku, také směs obsahující aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA.

  • neperlivý nápoj
  • slabá mineralizace
  • směs pro přípravu 1,5 litru nápoje

AM Mega-C, ochranný nápoj obsahuje:

Složení účinných látek na:

1 sáček (7,2 g)

* % RHP

vitamin C

600 mg

750 %

hořčík

90 mg

24 %

vitamin B2

1,4 mg

100 %

JUWIM®

0,5 mg

není stanoveno

z toho esenciální aminokyseliny

0,06 mg

není stanoveno

z toho oligopeptidy

0,05 mg

není stanoveno

z toho RNA

0,001 mg

není stanoveno

z toho DNA

2 µg

není stanoveno

* referenční hodnota příjmu


Složení: sacharóza; mléčnan hořečnatý; vitamin C (L-askorbová kyselina); kyselina: kyselina citronová; mléčnan vápenatý; sladidlo: acesulfam K; aroma; regulátor kyselosti: fosforečnany draselné; vitamin B2 (riboflavin); JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA)

Doporučené denní dávkování: 1 sáček

Použití: Obsah sáčku nasypte do 1 – 1,5 litru studené pitné vody nebo 0,5 - 1 litru horké (ne vroucí!) pitné vody 

Balení: 20 sáčků = 20 denních dávek

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

AM-Mega-C_vanoce22_02


Co je ochranný nápoj před zátěží chladem?

Ochranný nápoj se podávápři ochraně zdraví před účinky zátěže teplem nebo chladem. Ochranný nápoj obsahuje látky, který zvyšují odolnost organizmu a zároveň neobsahuje více než 6,5 hmotnostních procent cukru.

Povinností zaměstnance je poskytnout ochranný nápoj chránící před zátěží chladem. A to při práci na nevenkovním pracovišti, na němž musí být udržována operativní nebo výsledná teplota jako technologický požadavek nižší než 4 ºC nebo venkovním pracovišti, na němž je korigovaná teplota vzduchu nižší než 4 ºC.

Jaké výhody přináší vitamín C, riboflavin a hořčík?

  • Vitamin C podporuje optimální tvorbu kolagenu potřebného pro běžnou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Posiluje normální činnost nervové soustavy a imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, napomáhá normální psychické činnosti. Podporuje regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.
  • Vitamin B2 (riboflavin) podporuje optimální činnosti nervové soustavy. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu železa, dále přispívá k udržení přirozeného stavu zraku, sliznic a pokožky, k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normálních červených krvinek.
  • Hořčík  přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení přirozeného stavu zubů a kostí a k běžné psychické činnosti. Napomáhá optimálnímu energetickému metabolismu, syntéze bílkovin, elektrolytické rovnováze, přirozené činnosti nervové soustavy a svalů a také se podílí na procesu dělení buněk.

I přes to, že mohou tyto účinné látky ovlivňovat zdraví, je třeba vždy k jejich podávání přistupovat racionálně a obezřetně, případně se poradit se svým lékařem. 


Výrobce: JuWital s.r.o. Blanická 2135/13, 120 00 Praha 2, Česká republika

Řídíme se vyhláškou č. 58/2018 Sb.o doplňcích stravy a složení potravin, ve znění pozdějších předpisů a směrnic Evropského parlamentu a Rady č. 2002/46/ES. Označování doplňků stravy: Nesmí přisuzovat doplňkům stravy vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo odkazovat na tyto vlastnosti. Nesmí obsahovat žádné tvrzení uvádějící nebo naznačující, že vyvážená a pestrá strava obecně nemůže poskytnout dostatečné množství vitaminů nebo minerálních látek. Výživová a zdravotní tvrzení se mohou uvádět za podmínek stanovených nařízením (ES) č. 1924/2006. 

am_mega_C_ochranny_napoj_mrazy_001

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné nápoje
Hmotnost: 0.144 kg
Dávek v balení: 20
Forma: sypká směs
Nápoj: studený, teplý
Obsahuje: vitamin C, aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA, hořčík, vitamin B2
Příchuť: Citron
Určeno pro: dospělí
Věk: od 3 let
Zaměření na: imunita, únava, pokožka, vyčerpání, zrak, nervová soustava, sliznice, zuby, kosti, energetický metabolizmus, psychická činnost
? Doporučené dávkování: 1 sáček
EAN: 8594010351471
APA kód: 3756955
Délka exspirace: 24 měsíců
? Rozměr v mm: 91 x 75 x 58
? Skladování: 5 – 25 °C

AM MEGA-C krabička

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ČC Avatar autora | 13.1.2023
Chuťově příjemný, osvěžující.
5
Avatar autora | 28.12.2022
+ využití na 2 způsoby, osvěžující nápoj a teplý nápoj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobcem unikátních preparátů, kterými jsou JUWIM®, SANGRIM® a SYNERGIN®. Jedná se o základní kameny všech našich produktů, které se skládají z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Rozbory preparátů prokázaly přítomnost 19 aminokyselin.

DOPLŇKY STRAVY, OCHRANNÉ NÁPOJE, OCHRANNÁ KOSMETIKA

Základním kamenem humánní oblasti je preparát JUWIM®, který je zdrojem esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Tato směs bioaktivních látek je obsažena v doplňcích stravy, ve směsích pro přípravu ochranného nápoje a také v ochranné kosmetice. Historie JUWIMU® sahá dokonce až do období po druhé světové válce a je úzce spjata se jmény primáře MUDr. Gabriela Urbánka a RNDr. Bohumíra Rakušana. Hlavní podíl na současné podobě a využití produktu s JUWIMEM® má Ing. František Andrs,CSc., který je autorem nové výrobní technologie a zakladatelem předchozí společnosti JuWima a.s.