info@juwim.cz
+420 281 011 731

Reference

Juwík doušek zdravý je chuťově moc dobrý a malá by ho pila snad v kuse :-) takže pro nás výhra, protože žádný jiný vitamíny nechce. Co se týká nemoci, zatím také žádná. Mohu doporučit.

Hana Nováková

Můj top produkt od firmy Juwital je Sangrim, dávám ho všem svým psům, nejen, že mají nádhernou srst, ale vyhýbají se jim i nemoci. Vzhledem k tomu, že téměř každý víkend jezdíme na výstavy a v týdnu často na cvičák, kde je velká koncentrace psů, je velmi důležité, aby měli posílenou imunitu. Co sangrim užíváme žádná velká nemoc nás nepostihla.

Klára Hašková

Balíček produktů zpátky do školy dorazil v poriadku,Veľmi pekne ďakujem. Dcéra to využije na 100 % nakoľko má zníženú imunitu a astmu. Ešte raz veľké ĎAKUJEME
P.S.: v škole bude za frajerku s veľkou fľašou :-D

Patrícia Follaufová

Nejvíce kupuji a užívám produkty Imunofit a Juwík OVO, pracuji v prašném prostředí tak nápoj příjde vhod a díky imunofitu se mi i v zimě chřipka zdaleka vyhýbá.

Hana Stejskalová

To nejlepší pro psy a kočky je Sangrim Champion PL a krém na packy v zimě proti poškození solným posypem.

Zuzana Staňková

Dobrý den. Před čtyřmi roky vletě našemu psovi Endymu 14 let v létě vypadali chlupy. Měl holý záda, zadek, ocas a nohy. Měl to celkem dva roky. Nic mu od doktorů nepomáhalo. Až v roce 2017 na Trendech jsem vyhrál v tombole balíček od firmy Juwital. A byli tam kapičky Sangrim PL. Dali jsme to našemu Endymu a rázem mu začali růst tak krásné černé lesklé chlupy. Že všichni co nás znali, mysleli, že máme nového psa štěně a že to byl náš starý pes 16 letý pes Endy nemohli uvěřit.

Václav Roučka