KOSTISIL, 100 kapslí

Kostisil je doplněk stravy s obsahem pivovarských kvasnic, lecitinu, beta karotenu, s vysokým obsahem kyseliny pantothenové, vitaminu C, E, riboflavinu a vitaminu D. Kostisil obsahuje esenciální aminokyseliny, oligopeptidy, DNA a RNA.

PŘIROZENÝ STAV KOSTÍ A KLOUBŮ

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Není skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2023
Možnosti doručení
Kód: JKK100
242 Kč / ks 210 Kč bez DPH 2 Kč / 1 ks
KOSTISIL, 100 kapslí

 

Kostisil

Doplněk stravy s obsahem pivovarských kvasnic, lecitinu, beta karotenu, s vysokým obsahem kyseliny pantothenové, vitaminu C, E, riboflavinu a vitaminu D. Kostisil obsahuje esenciální aminokyseliny, oligopeptidy, DNA a RNA.

Přirozený stav kostí a kloubů.

  • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí
  • vitamin C podporuje optimální tvorbu kolagenu potřebného pro běžnou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů

Kostisil, doplněk stravy:

Složení účinných látek na:

4 kapsle (1,3 g)

* % RHP

vitamin D

10 µg

200 %

lecitin

400 mg

není stanoveno

vitamin C

76 mg

96 %

vitamin E

12 mg

100 %

kyselina pantothenová

4 mg

60 %

riboflavin

0,8 mg

60 %

pivovarské kvasnice

400 mg

není stanoveno

beta karoten

40 mg

není stanoveno

JUWIM®

2 mg

není stanoveno

z toho esenciální aminokyseliny

0,24 mg

není stanoveno

z toho oligopeptidy

0,2 mg

není stanoveno

z toho RNA

0,04 mg

není stanoveno

z toho DNA

8 µg

není stanoveno

* referenční hodnota příjmu


Složení: směs (mléčnan vápenatý; plnidlo: sorbitol; sušené pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae)(obsahuje lepek); sójový lecitin; vitamin C (L-askorbová kyselina); beta karoten; vitamin E (DL-a-takoferyl-acetát); protispékavá látka: fosforečnany vápenaté; kyselina panthothrnová (D-pantothenová vápenatý);JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); riboflavin; vitamin D (cholekalciferol); kapsle (želatina, barvivo: oxid titaničitý).

Doporučené denní dávkování: 

  • 4 kapsle dospělí a děti od 12 let 
  • 2 kapsle děti od 3 let

Použití: Zapijte dostatečným množstvím vody.

Balení: 100 kapslí = 25 dnů

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.


Jaké výhody přináší vitamín C, riboflavin a hořčík?

  • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální činnosti svalů. Přispívá k normální činnosti imunitního systému.
  • Vitamin C podporuje optimální tvorbu kolagenu potřebného pro běžnou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Posiluje normální činnost nervové soustavy a imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, napomáhá normální psychické činnosti. Podporuje regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.
  • Vitamin B2 (riboflavin) podporuje optimální činnosti nervové soustavy. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu železa, dále přispívá k udržení přirozeného stavu zraku, sliznic a pokožky, k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normálních červených krvinek.

I přes to, že mohou tyto účinné látky ovlivňovat zdraví, je třeba vždy k jejich podávání přistupovat racionálně a obezřetně, případně se poradit se svým lékařem. 

Řídíme se vyhláškou č. 58/2018 Sb.o doplňcích stravy a složení potravin, ve znění pozdějších předpisů a směrnic Evropského parlamentu a Rady č. 2002/46/ES. Označování doplňků stravy: Nesmí přisuzovat doplňkům stravy vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo odkazovat na tyto vlastnosti. Nesmí obsahovat žádné tvrzení uvádějící nebo naznačující, že vyvážená a pestrá strava obecně nemůže poskytnout dostatečné množství vitaminů nebo minerálních látek. Výživová a zdravotní tvrzení se mohou uvádět za podmínek stanovených nařízením (ES) č. 1924/2006.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.336 kg
Forma: kapsle
Obsahuje: vitamin C, aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA, vitamin E, riboflavin, vitamin D, pivovarské kvasnice, beta karoten, lecitin, kyselina pantothenová
Určeno pro: dospělé
Věk: od 12 let
Zaměření na: imunita, zuby, kosti, svaly
? Doporučené dávkování děti od 3 let: 2 kapsle
? Doporučené dávkování dospělí a děti od 12 let: 4 kapsle
EAN: 8594010351525
Délka exspirace: 12 měsíců
? Rozměr v mm: 200 x 75 x 80
? Skladování: 5 – 25 °C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobcem unikátních preparátů, kterými jsou JUWIM®, SANGRIM® a SYNERGIN®. Jedná se o základní kameny všech našich produktů, které se skládají z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Rozbory preparátů prokázaly přítomnost 19 aminokyselin.

DOPLŇKY STRAVY, OCHRANNÉ NÁPOJE, OCHRANNÁ KOSMETIKA

Základním kamenem humánní oblasti je preparát JUWIM®, který je zdrojem esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Tato směs bioaktivních látek je obsažena v doplňcích stravy, ve směsích pro přípravu ochranného nápoje a také v ochranné kosmetice. Historie JUWIMU® sahá dokonce až do období po druhé světové válce a je úzce spjata se jmény primáře MUDr. Gabriela Urbánka a RNDr. Bohumíra Rakušana. Hlavní podíl na současné podobě a využití produktu s JUWIMEM® má Ing. František Andrs,CSc., který je autorem nové výrobní technologie a zakladatelem předchozí společnosti JuWima a.s.