JUWIK MAGNÉZIUM, 20 sáčků

Doplněk stravy, směs s obsahem vitaminu C, B6, hořčíku a zinku.

SVALOVÉ NAPĚTÍ | ÚNAVA | VYČERPÁNÍ

V této receptuře najdete kromě vitamínu C, vitaminu B6, hořčíku a zinku, také směs obsahující aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA. Jedná se o náš patentovaný preparát JUWIM®

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Výroba na zakázku
Můžeme doručit do:
8.8.2024
Možnosti doručení
Kód: JMK
145 Kč / ks 129 Kč bez DPH 7 Kč / 1 ks
JUWIK MAGNÉZIUM, 20 sáčků

JUWÍK MAGNEZIUM

Doplněk stravy, směs s obsahem vitaminu C, B6, hořčíku a zinku.

Svalové napětí, únava a vyčerpání.

V této receptuře najdete kromě vitamínu C, vitaminu B6, hořčíku a zinku, také směs obsahující aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA. Jedná se o náš patentovaný preparát JUWIM®


Juwík Magnezium obsahuje:

Složení účinných látek na:

1 sáček (6,7 g)

* % RHP

vitamin C

80  mg

100 %

hořčík

375 mg

100 %

vitamin B6

1,4 mg

100 %

zinek

10 mg

100 %

JUWIM®

0,5 mg

není stanoveno

z toho esenciální aminokyseliny

0,06 mg

není stanoveno

z toho oligopeptidy

0,05 mg

není stanoveno

z toho RNA

0,001 mg

není stanoveno

z toho DNA

2 µg

není stanoveno

 * referenční hodnota příjmu

 

 


Složení: mléčnan hořečnatý, sacharóza, regulátor kyselosti: uhličitany sodné, kyselina: kyselina citronová, vitamin C (L-askorbová kyselina), sušený prášek z červené řepy, glukonát zinečnatý, sladidlo acesulfam K, aroma viz spodní strana krabičky, vitamin B6, Juwim ® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA)

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 1 sáček nasypte do 100 ml studené vody (nejlépe perlivé). Dobře zamíchejte.

Balení: 20 sáčků = 20 denních dávek

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.


Jaké výhody přináší vitamín C a hořčík?

  • Vitamin C podporuje optimální tvorbu kolagenu potřebného pro běžnou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Posiluje normální činnost nervové soustavy a imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, napomáhá normální psychické činnosti. Podporuje regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje vstřebávání železa.
  • Hořčík  přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení přirozeného stavu zubů a kostí a k běžné psychické činnosti. Napomáhá optimálnímu energetickému metabolismu, syntéze bílkovin, elektrolytické rovnováze, přirozené činnosti nervové soustavy a svalů a také se podílí na procesu dělení buněk.

I přes to, že mohou tyto účinné látky ovlivňovat zdraví, je třeba vždy k jejich podávání přistupovat racionálně a obezřetně, případně se poradit se svým lékařem. 


Výrobce: JuWital s.r.o. Blanická 2135/13, 120 00 Praha 2, Česká republika

Řídíme se vyhláškou č. 58/2018 Sb.o doplňcích stravy a složení potravin, ve znění pozdějších předpisů a směrnic Evropského parlamentu a Rady č. 2002/46/ES. Označování doplňků stravy: Nesmí přisuzovat doplňkům stravy vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo odkazovat na tyto vlastnosti. Nesmí obsahovat žádné tvrzení uvádějící nebo naznačující, že vyvážená a pestrá strava obecně nemůže poskytnout dostatečné množství vitaminů nebo minerálních látek. Výživová a zdravotní tvrzení se mohou uvádět za podmínek stanovených nařízením (ES) č. 1924/2006. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.169 kg
Dávek v balení: 20
Forma: sypká směs
Nápoj: studený
Obsahuje: vitamin C, aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA, hořčík, vitamin B6, zinek
Příchuť: grep
Určeno pro: dospělí
Věk: od 3 let
Zaměření na: imunita, únava, vyčerpání, nervová soustava, zuby, kosti, energetický metabolizmus, psychická činnost, svaly
? Doporučené dávkování: 1 sáček
Na trhu od roku: 2018
EAN: 8594010351457
APA kód: 3731297
Délka exspirace: 24 měsíců
? Rozměr v mm: 93 x 77 x 63
? Skladování: 5 – 25 °C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobcem unikátních preparátů, kterými jsou JUWIM®, SANGRIM® a SYNERGIN®. Jedná se o základní kameny všech našich produktů, které se skládají z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Rozbory preparátů prokázaly přítomnost 19 aminokyselin.

DOPLŇKY STRAVY, OCHRANNÉ NÁPOJE, OCHRANNÁ KOSMETIKA

Základním kamenem humánní oblasti je preparát JUWIM®, který je zdrojem esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Tato směs bioaktivních látek je obsažena v doplňcích stravy, ve směsích pro přípravu ochranného nápoje a také v ochranné kosmetice. Historie JUWIMU® sahá dokonce až do období po druhé světové válce a je úzce spjata se jmény primáře MUDr. Gabriela Urbánka a RNDr. Bohumíra Rakušana. Hlavní podíl na současné podobě a využití produktu s JUWIMEM® má Ing. František Andrs,CSc., který je autorem nové výrobní technologie a zakladatelem předchozí společnosti JuWima a.s.