FORTISIM DETOX, 60 kapslí

Doplněk stravy s obsahem pivovarských kvasnic a extraktem ostropestřce mariánského, s vysokým obsahem vitamin B12, riboflavinu, niacinu a zinku. 

DOPŘEJTE SI SILNÝ ANTIOXIDANT - SILYMARIN!

V této receptuře najdete také směs obsahující aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení
Kód: FD60
302 Kč / ks 270 Kč bez DPH 5 Kč / 1 ks
FORTISIM DETOX, 60 kapslí

FORTISIM DETOX

Doplněk stravy s obsahem pivovarských kvasnic a extraktem ostropestřce mariánského, s vysokým obsahem vitamin B12, riboflavinu, niacinu a zinku. 

Zacíleno na podporu normální činnosti jaterní tkáně, trávení a podporu při detoxikaci.

V této receptuře najdete také směs obsahující aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA. Jedná se o náš patentovaný preparát JUWIM®


Fortisim Detox obsahuje:

Složení účinných látek na:

2 kapsle

* % RHP

extrakt ostropestřce mariánského (80% silymarin)

200 mg

není stanoveno

pivovarské kvasnice

360 mg

není stanoveno

niacin

32 mg

200 %

riboflavin

2,8 mg

200 %

vitamin B12 (kyanokobalamin)

5 µg

200 %

zinek

9,2 mg

92 %

JUWIM®

1 mg

není stanoveno

z toho esenciální aminokyseliny

0,12 mg

není stanoveno

z toho oligopeptidy

0,1 mg

není stanoveno

z toho RNA

0,002 mg

není stanoveno

z toho DNA

4 µg

není stanoveno

 * referenční hodnota příjmu

 

 


Složení: sušené pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) (lepek), extrakt ostropestřce mariánského (extrakt 80 % silymarin), mléčnan zinečnatý, niacin (nikotinamid), ribofavin, JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); barvivo: oxid titaničitý, protispékavá látka: fosforečnany vápenaté, vitamin B12 (kyanokobalamin)

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 2 kapsle po jídle zapijte dostatečným množstvím vody. 

Balení: 60 kapslí = 30 denních dávek

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření  uchovávejte v původním uzavřeném obalu. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Jaké výhody přináší tyto vitaminy?

  • Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek (silymarinu), který přispívá k normálnímu trávení a funkci jater pročištění.
  • Vitamin B2 (riboflavin) podporuje optimální činnosti nervové soustavy. Napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a metabolismu železa, dále přispívá k udržení přirozeného stavu zraku, sliznic a pokožky, k ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normálních červených krvinek.
  • Niacin přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normálního stavu sliznic, k udržení normálního stavu pokožky a k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitamin B12 (kyanokobalamin) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální psychické činnosti, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu a k přirozené tvorbě červených krvinek a také se podílí na procesu dělení buněk
  • Zinek přispívá k udržení přirozeného stavu zraku, vlasů, nehtů, pokožky a kostí, k normální plodnosti a reprodukci a normální funkci imunitního systému. Zinek se také podílí na procesu dělení buněk a přispívá k jejich ochraně před oxidativním stresem.

I přes to, že mohou tyto účinné látky ovlivňovat zdraví, je třeba vždy k jejich podávání přistupovat racionálně a obezřetně, případně se poradit se svým lékařem. 


Výrobce: JuWital s.r.o. Blanická 2135/13, 120 00 Praha 2, Česká republika

Řídíme se vyhláškou č. 58/2018 Sb.o doplňcích stravy a složení potravin, ve znění pozdějších předpisů a směrnic Evropského parlamentu a Rady č. 2002/46/ES. Označování doplňků stravy: Nesmí přisuzovat doplňkům stravy vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo odkazovat na tyto vlastnosti. Nesmí obsahovat žádné tvrzení uvádějící nebo naznačující, že vyvážená a pestrá strava obecně nemůže poskytnout dostatečné množství vitaminů nebo minerálních látek. Výživová a zdravotní tvrzení se mohou uvádět za podmínek stanovených nařízením (ES) č. 1924/2006.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.026 kg
Forma: kapsle
Obsahuje: aminokyseliny, oligopeptidy, RNA a DNA, vitamin B2, zinek, niacin, ostropestřec mariánský, pivovarské kvasnice, vitamin B12
Určeno pro: dospělí
Věk: od 3 let
Zaměření na: imunita, zrak, nervová soustava, psychická činnost, detox, játra, pročištění, vlasy a nehty, trávení
? Doporučené dávkování: 2 kapsle denně
EAN: 8594010351563
APA kód:
Délka exspirace: 24 měsíců
? Rozměr v mm: 50 x 80 x 50
? Skladování: 5 – 25 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobcem unikátních preparátů, kterými jsou JUWIM®, SANGRIM® a SYNERGIN®. Jedná se o základní kameny všech našich produktů, které se skládají z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Rozbory preparátů prokázaly přítomnost 19 aminokyselin.

DOPLŇKY STRAVY, OCHRANNÉ NÁPOJE, OCHRANNÁ KOSMETIKA

Základním kamenem humánní oblasti je preparát JUWIM®, který je zdrojem esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Tato směs bioaktivních látek je obsažena v doplňcích stravy, ve směsích pro přípravu ochranného nápoje a také v ochranné kosmetice. Historie JUWIMU® sahá dokonce až do období po druhé světové válce a je úzce spjata se jmény primáře MUDr. Gabriela Urbánka a RNDr. Bohumíra Rakušana. Hlavní podíl na současné podobě a využití produktu s JUWIMEM® má Ing. František Andrs,CSc., který je autorem nové výrobní technologie a zakladatelem předchozí společnosti JuWima a.s.