ANTISEPT JUWIM GEL, bílý

 

Výrobek je určen pro snadné odstranění již přisátých klíšťat, ale může posloužit také pro ošetření drobných poranění nebo štípanců od bodavého hmyzu jako je komár.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
Kód: AJGB
299 Kč / ks 247 Kč bez DPH 299 Kč / 1 ks
ANTISEPT JUWIM GEL, bílý

ANTISEPT JUWIM GEL

Prostředek pro odstranění klíšťat. Výrobek je určen pro snadné odstranění již přisátých klíšťat, ale může posloužit také pro ošetření drobných poranění nebo štípanců od bodavého hmyzu jako je komár.

ANTISEPT JUWIM GEL je sada dvou přípravků, které jsou umístěny v plastovém boxu.

Výrobek je určen pro správné odstranění již přisátého klíštěte a zklidnění pokožky.

Sada Antisept Juwim gel obsahuje biocidní přípravek Antisept, který je určený k usmrcení přisátého klíštěte. Dále obsahuje kosmetický přípravek Juwim gel pro zklidnění pokožky, vatové tyčinky a umělohmotnou pinzetu pro snadné odstranění klíštěte. Vše je umístěno v praktickém pouzdru se šňůrkou. Sadu Antisept Juwim gel lze zavěsit na krk nebo vložit do batohu, kde nezabere skoro žádné místo a bude vždy při ruce jako první pomoc.

Jak postupovat, když mám klíště?

Lahvičku s Antiseptem jednoduše přiložíte na postižené místo a přidržíte zhruba minutu. Klíště se nasákne Antiseptem a tím můžete zmírnit riziko nákazy. Pokud se klíště po aplikaci nepustí samo, vyčkejte aspoň půl hodiny až hodinu. Součástí soupravy je plastová pinzeta, kterou klíště snadno odstraníte. Klíště a okolí vpichu můžete v průběhu čekání opakovaně dezinfikovat vatovou tyčinkou namočenou v Antiseptu. Můžete se také pokusit klíště opatrně vyviklat. Po odstranění klíštěte naneste na místo slabou vrstvu Juwim gelu. Tím podpoříte zklidnění pokožky, zmírnění svědění a přispějete k normálnímu zhojení.

Tato sada vám může posloužit také pro ošetření drobných poranění.


Balení:

  • 10 ml Antiseptu (0,5g jodu v roztoku) ve skleněné lahvičce určený k snadnému usmrcení přisátého klíštěte
  • 6 ml Juwim Gelu v hliníkové tubě, který usnadňuje zacelení ranky po odstraněném klíštěti. Set dále obsahuje vatové tyčinky a umělohmotnou pinzetu pro snadné odstranění klíštěte.
  • pinzetu

Antisept - ingredients (INCI): ethanol, diethyleter, jod, aniontové tenzidy, Bronopol (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol).

Juwim Gel - ingredients (INCI): voda, hydroxyethylcelulóza, koloidní stříbro, Juwim®, fenoxyetanol


Použití:

  • Ústí otevřené lahvičky přiložte přímo na přisáté klíště a nechejte působit 1 minutu nebo potírejte klíště opakovaně roztokem ANTISEPTU pomocí přiložené vatové tyčinky nejméně po dobu 2 minut.
  • Po uplynutí 1 hodiny odstraňte vydezinfikované mrtvé klíště přiloženou pinzetou. Místo vpichu (po odstranění klíštěte) opět vydesinfikujte roztokem Antiseptu.
  • Po odstranění klíštěte opakovaně naneste tenkou vrstvu Juwim gelu.

Antispet Juwim Gel navod


Výrobce: JuWital s.r.o. Blanická 2135/13, 120 00 Praha 2, Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární péče
Hmotnost: 0.081 kg
Forma: veterinární přípravek
Určeno pro: zvířata
Zaměření na: pokožka, klíště, drobná poranění
EAN: 8594010350412
Délka exspirace: 24 měsíců
? Rozměr v mm: 40 x 115 x 40
? Skladování: 5 – 25 °C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SANGRIM

Jsme výrobcem unikátních preparátů, kterými jsou JUWIM®, SANGRIM® a SYNERGIN®. Jedná se o základní kameny všech našich produktů, které se skládají z esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Rozbory preparátů prokázaly přítomnost 19 aminokyselin.

VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY

Základním kamenem veterinární oblasti je preparát SANGRIM®, který je zdrojem 15 druhů aminokyselin. Mezi nepostradatelné esenciální aminokyseliny, patří např.: arginin, lysin, methionin, tryptofan, histidin, isoleucin, leucin, fenylalain, threonin a valin. Důležitost aminokyselin se liší podle živočišných druhu. SANGRIM® je také zdrojem nukleotidu, oligopeptidu, stopových prvku a minerálních látek.