info@juwim.cz
+420 281 011 731

JUWÍK DOUŠEK ZDRAVÍ

Doplněk stravy, s obsahem VITAMINU  C, s vysokým obsahem JODU

PODPOŘTE RŮST A IMUNITU SVÝCH DĚTÍ od 3 let

Směsi vitamínů a minerálních látek mohou hodně věcí usnadnit a imunitu posílit. Například takový vitamin C, který podporuje normální funkci imunitního systému nebo například napomáhá snížení míry únavy a vyčerpání, by určitě neměl ve stravě chybět.

Obsah balení : 30 kelímků/10ml kelímek

  • Kód
  • JD30
  • Cena
  • 106,95 Kč / ks bez DPH
123 Kč / ks s DPH Ukázat cenu v EUR

doplněk stravy

s obsahem vitaminu C
s vysokým obsahem JODU

Základem všech našich produktů je JUWIM®

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 1 kelímek (10ml) denně - obsah kelímku vypijte.

Složení: pitná voda; sacharóza; kyselina: kyselina citronová; emulze s pomerančovou příchutí (pitná voda; stabilizátory: arabská guma, glycerolestery dřevných pryskyřic; aroma, barviva: karoteny, β-apo-8′-karotenal (C30)); vitamin C (L-askorbová kyselina); JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); konzervant: sorban draselný; jodid draselný.

Z toho na:

1 dávku (10 ml)

* % RHP

vitamin C

20 mg

25 %

jod

76 µg

50 %

JUWIM ®

1 mg

-

z toho esenciální aminokyseliny

0,12 mg

-

z toho oligopeptidy

0,1 mg

-

z toho RNA

0,002 mg

-

z toho DNA

4 µg

-

 * referenční hodnota příjmu

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Po otevření kelímku ihned spotřebujte.


 

Podpořte imunitu dětí!

 
Škola je v plném proudu, nastává období podzimní nepohody a imunita dětí ve školních kolektivech je vystavena zvýšené zátěži. Některé děti jsou více náchylné, než jiné a problémy se jim pravidelně vrací. Co pro ně můžeme udělat? Tady je pár rad, které určitě znáte, ale není na škodu si je připomenout.


AKTIVITA

Už od útlého věku je dobré budovat pozitivní vztah k fyzické aktivitě. Nejen že pohyb může pozitivně podpořit imunitní systém, ale i do budoucna může omezit výskyt obezity.

PESTRÁ STRAVA

Správná výživa je pro děti velice důležitá. Nezapomeňme, že každý človíček je jiný a má i jiné potřeby. Nemělo by se zapomínat na pravidelnost, pestrost stravy a hlavně na dostatek čerstvého ovoce a zeleniny.

SPÁNEK

Nesmíme zapomínat na dostatečné množství spánku. Během spánku tělo nabírá nové síly, ale hlavně se regeneruje, a to je potřeba pro jeho další správné fungování.
  
Je mnoho dalších možností jak si imunitu posílit, a proto si připoměňme ještě jeden způsob.

DOPLŇKY STRAVY

Různé úhly pohledu a různé názory. Význam pro lidský organismus ale určitě mají. Směsi vitamínů a minerálních látek mohou hodně věcí usnadnit a imunitu posílit. Například takový vitamin C, který podporuje normální funkci imunitního systému nebo například napomáhá snížení míry únavy a vyčerpání, by určitě neměl ve stravě chybět.