KALENDÁŘ - ROK PRO PŘÁTELE V NOUZI 2017

(2x)
 
  • 1 z 58
 

Zakoupením kalendáře podpoříte finančně spolek, o kterém se rozhodlo v anketě našeho partnera Cat-Mania. 

Věrnostní slevy či jiné bonusy se nevztahují na kalendář.

Celý kalendář je vytvořen v duchu projektu s názvem "Dvacka za dvacku", jehož hlavní myšlenkou je, že i s málem můžeme hodně pomoci, spojíme-li naše síly.  V každém týdnu je umístěn jeden spolek, kterému můžete pomoci v průběhu roku. 

Dostupnost Výroba pro Catmanii (7 ks)
Cena bez DPH 157 Kč bez DPH
190 Kč / ks    
Kategorie PRO ZVÍŘATA
 
 

 

Naše společnost JuWital by Vám chtěla doporučit tento týdenní stolní kalendář na podporu útulků, spolků a dalších organizací, které pomáhají zvířátkům. 

Tento kalendář vzniká za podpory majitelů a chovatelů, kteří zaslali fotografii do soutěže, a dále za podpory partnerů této akce: Cat-mania, ePapousek.cz, Haf a Mňau.

Výše výtěžku z kalendáře se odvíjí od množství zakoupených kalendářů - DĚKUJEME, ŽE DO TOHO JDETE S NÁMI !!!

Výtěžek bude věnován spolku, které pečují o opuštěná a týraná zvířata. V anketě byly vybrány:

  1. Mikeš HB (80 hlasů)
  2. Azyl Gaia, o.s.  (72 hlasů)
  3. Srdcem pro kočky, z.s. (53 hlasů)

 

O tom kdo dostane PODÍL Z VÝTĚŽKU KALENDÁŘE rozhodla anketa, která proběhla ve "facebookové skupině" Cat-mania.

Kromě výtěžku z kalendáře získá každý výše uvedený spolek dárek v podobě produktu SANGRIM Champion PL v hodnotě 3.360,-Kč na rekonvalescenci a posílení imunity.

Celý kalendář je vytvořen v duchu projektu s názvem "Dvacka za dvacku", jehož hlavní myšlenkou je, že i s málem můžeme hodně pomoci, spojíme-li naše síly.  V každém kalendářním týdnu je umístěn jeden spolek, kterému můžete pomoci 20,- Kč nebo větší částkou v průběhu roku. 

Dvacetikoruna v rukou jednotlivce nic moc neznamená, sejde-li se nás však  tisíc, kteří pošlou 20,- Kč na transparentní účet vybrané neziskovky, získáme společně opuštěným zvířátkům 20 000 Kč.   Více o projektu Dvacku za dvacku

 

 

 

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ ČASOPISU PRO JEDNOHO Z VÁS !!!

Náš partner Haf a Mňau věnuje roční předplatné jednomu z vás, kdo objedná tento kalendář v termínu do 7.12.2016. Výherce bude vylosován 8.12.2016. Losování bude natočeno na video.

01_11-12_2016-TITULKA_1

 

 

Pokud chcete kalendář do vánoc, prosíme objednejte nejpozději do 7.12.2016. Expedice všech objednávek proběhne nejpozději 19.12.2016. 

POZOR!!! Pokud s kalendářem zakoupíte také jiné produkty, zadejte prosím do poznámky při objednávce, zda chcete dodat objednávku v termínu expedice kalendáře či zvlášť. Při rozdělení objednávky budeme nuceni navýšit poštovné.

Informace o soutěži "Nová tvář značky SANGRIM" naleznete zde: soutěž .


Kvalitní natíraný papír 90 g/m2

Formát 31,0 x 13,4 cm

28 barevných listů / 56 stran - (oboustranně potištěné) 

Stojánek s proseknutým zámkem, výška +30mm - (oboustranně kašírovaná lepenka - 600 g/m2)

Kroužková vazba - (možnost volby bílá, černá, stříbrná)


KALENDÁŘ - ROK PRO PŘÁTELE V NOUZI

Odhaduje se, že přibližně polovinu českých domácností obývá zvířecí mazlíček. Celkově se jedná přibližně o 2 miliony psů a 1 milion koček. Ale nejsou to jen oni, kým se člověk obklopuje a těší se z jedinečnosti charakteru zvířecího přítele. Čím dál častěji jsou to exotičtí ptáci, hlodavci, rybičky, ale také koně, jejichž stavy v ČR velmi rychle rostou.

Toto partnerství má bohužel i stinnou stránku. Ne vždy jsme schopni přijmout odpovědnost za jejich životy. Je velmi smutné, kolik zvířat žije, množí se či umírá na ulici bez pomoci a bez domova. Nebo kolik inteligentních papoušků strádá v domácnostech steskem bez možnosti sociálního kontaktu. Koně se zase snadno stávají drahým darmožroutem ve chvíli, kdy utrpí zranění nebo zestárnou a nejsou schopni svému majiteli poskytnout dostatečné jezdecké vyžití.

Společnost až příliš často před tímto fenomenem zavírá oči. Kdo tak nečiní, jsou občanská sdružení, neziskovky, útulky a depozita, prostě lidé, kteří vynakládají nemálo energie, invence a často vlastních prostředků, aby pomohli tento smutný stav změnit. Ale oni sami to nezvládnou, POTŘEBUJÍ NAŠI POMOC.

Proto se společnost JUWITAL spolu s projektem DVACKU ZA DVACKU, který provozuje facebookové hnutí CAT-MANIA, rozhodla alespoň některým z nich pomoci. K této myšlence se jako partneři připojilI manželé Milan a Marta BARTLOVI z ePapoušek.cz a také časopis HAF MŇAU.

Připojte se i Vy. Žádná částka není malá.


JUWITAL s.r.o. je ryze českou vývojovou, výrobní a distribuční společností. Vznikla v roce 2003 v návaznosti na předchozí 14-ti letou tradici výzkumu a vývoje v oblasti imunomodulace.

Hlavním cílem společnosti je přispět k optimálnímu zdravotnímu stavu lidí, zvířat i rostlin a podpořit ochranu životního prostředí. Na trh dodává široké portfolio produktů, které zahrnuje směsi pro přípravu ochranných nápojů, doplňky stravy, kosmetiku, přípravek na odstranění klíštěte a veterinární přípravky. Bezodpadový technologický proces je zakončen výrobou listového hnojiva pro podporu růstu rostlin.

Základem všech produktů pro humánní oblast je unikátní preparát JUWIM® a pro veterinární oblast preparát SANGRIM® , který je nenávykový, netoxický a neukládá se v organismu. Oba jsou zdrojem esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA.

JUWITAL s.r.o. se pyšní přívlastkem společensky odpovědná společnost. Je členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených a více jak 50% jejích zaměstnanců tvoří invalidní osoby, které se podílejí především na kompletaci a balení výrobků.

V roce 2005 pomohla formou dodávek výrobku Antisept Juwim gel záchranářům a lékařům na Srí Lance, kteří se aktivně účastnili záchranných akcí po ničivém řádění tsunami. V rámci svých možností dále pomáhá neziskovým organizacím, ústavům sociální péče, léčebnám pro postižené, útulkům pro opuštěná zvířata, zoozahradám i jednotlivcům.


SPOLEK CAT-MANIA

Kočka byla člověkem domestikovaná již před několika tisíci lety, stále si však v povědomí široké veřejnosti drží status svéhlavé osobnosti, která si dělá co chce, kdy chce a člověka k životu nepotřebuje. Jeho starost častokrát začíná a končí pouze miskou na zápraží. Početná populace koček se díky tomu volně pohybuje po ulicích a lavinově se množí. Denně jich stovky končí pod koly aut nebo umírají hladem, nemocemi, podchlazením či vyčerpáním. Situace přemnožení koček je kritická. Na ulicích potkáváme zbídačená, hladová zvířata, útulky hlásí stop stav. Připadá Vám tato situace v pořádku? My jsme se rozhodli říct NE! Proto vznikla facebooková skupina CAT-MANIA, která si klade za cíl šířit osvětu stran chovu koček a pomáhat kočkám v nouzi. V současném počtu více než 9000 uživatelů již představuje silné hnutí podobně smýšlejících lidí. Skupina CAT-MANIA svými projekty pomohla za 3 roky své činnosti podpořit útulky celkovou částkou 2 400 000 Kč

www.catmania.cz


PROJEKT DVACKU ZA DVACKU

Prostřednictvím tohoto projektu podporujeme organizace, které pečují o opuštěná a týraná zvířata a aktivně se podílejí na řešení kritické situace přemnožení koček v ČR. Hlavní myšlenkou této akce je, že i s málem můžeme hodně pomoci, spojíme-li naše síly. Dvacetikoruna v rukou jednotlivce nic moc neznamená, sejde-li se nás však tisíc, kteří pošlou alespoň 20 Kč na transparentní účet vybrané neziskovky, získáme společně opuštěným zvířatům 20 000 Kč. Ukažme, že máme srdce a dejme kousek z něho právě těm zvířatům, která neměla v životě tolik štěstí!

www.dvackuzadvacku.cz


MILAN A MARTA BARTLOVI - EPAPOUSEK.CZ

Milan a Marta Bartlovi jsou chovatelé velkých papoušků. O své znalosti a zkušenosti se neváhají podělit formou článků pro chovatelské časopisy a poradenské služby pro chovatele papoušků. Pořádají rovněž zajímavé přednášky o treninku zvířat. Nemalé úsilí věnují pomoci hendikepovaným a nechtěným papouškům a spravují stránky o papoušcích, kteří se ztratili svým majitelům. Vedle toho zajišťují i prodeji krmiv a chovatelských potřeb pro papoušky.

www.epapousek.cz


Časopis HAF & MŇAU je měsíčníkem pro majitele a milovníky psů a koček. Pozornost věnuje nejen každodenním problémům a radostem, ale také kontroverzním tématům, o kterých se jinde píše jen zřídka. Čtenářům zprostředkovává také poradnu s předními odborníky a věnuje se charitě ve prospěch opuštěných a týraných zvířat. Tento časopis totiž není vydáván primárně pro zisk, ale vše, co „vydělá“, jde obratem na pomoc zvířatům!


www.haf-mnau.eu

 

Hmotnost 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .


  • 29.11.2016 20:12 | Alena Kučerová
    Moc hezký kalendář, jehož výtěžek směřuje tém, kteří pomáhají našim zvířecím přátlům v nouzi!


  • 6.12.2016 12:10 | dobrmani v nouzi
    podporujeme i my :-)

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.