PRO ZVÍŘATA

SanGrim®  je přírodní a snadno stravitelný přípravek určený pro regeneraci a zvýšení imunitních schopností organizmu. Příznivé účinky jsou vyvolány působením vhodného komplexu volných aminokyselin a nizkomolekulárních peptidů:

• posiluje celkovou kondici zvířete
• odstraňuje celkovou únavu a vyčerpanost
• pozitivně působí při zvýšené zátěži organizmu
• zvyšuje kvalitu a lesk srsti (peří)
• zmírňuje negativní projevy stresu
• příznivě ovlivňuje průběh nemoci a období rekonvalescence

SanGrim® je přirozený zdroj nukleotidů, oligopeptidů, aminokyselin, minerálních látek a stopových prvků (železo, měď, mangan, kobalt, selen, zinek), které jsou nutné pro životní funkce každé buňky a posilují její obranyschopnost. Jsou to látky tělu vlastní a nenávykové. Tělesné buňky využívají nukleotidy ke své obnově. Zvýšené množství jich potřebuje mladý rostoucí organismus a také organismus, který bojuje s infekcí nebo s velkou fyzickou zátěží.

 
161
402111614021

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Antisept JuwimGel Pet
Antisept JuwimGel Pet
Veterinární technický  prostředek. Pouze pro zvířata. Pro kočky, psy a další domácí zvířata. ANTISEPT JUWIMGEL PET je sada dvou přípravků, které jsou umístěny v plastovém boxu.
Detail
SanGrim Briliant AV
SanGrim Briliant AV
veterinární přípravek pro ptactvo. Je vhodný jak pro nemocná, tak zdravá zvířata. Blahodárně působí na posilování organizmu zvířete a jeho imunitní systém.  
Detail
SanGrim Champion PL
SanGrim Champion PL
Veterinární přípravek pro psy a kočky. Blahodárně působí na posilování organizmu a imunitní systém.  
Detail
SanGrim Taxis E
SanGrim Taxis E
veterinární přípravek pro koně. Je vhodný jak pro nemocná, tak zdravá zvířata. Blahodárně působí na posilování organizmu zvířete a jeho imunitní systém.
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.