CAT-MANIA

Začátkem roku 2016 jsme darovali skupině CAT-MANIA naše výrobky do dražby CELOROČNÍ AUKCE. Jednalo se o Sangrim PL veterinární přípravek pro psy a kočky a také o Antisept Juwim gel pro snadné odstranění klíštěte. 

Rádi bychom podpořili tuto úžasnou skupinu v jejich usilovné práci o něco víc, a proto jsem jim založili "provizní" účet. Pokud před nákupem kliknete na akční banner nebo odkaz s textem ..."darujte 5% z nákupu"... automaticky se na jejich provizní účet přičte částka z Vaší uskutečněné objednávky.

Získaná částka bude vždy věnována útulku nebo organizaci, kterou zvolí kolektiv CAT-MANIA.

!!! Před nákupem klikněte zde:

Chci darovat 5% z nákupu v eshopu Juwital.cz na pomoc kočičkám CATMANIA

5% z objednávky pro CAT-MANIA na www.juwital.cz

CAT-MANIA vznikla jako komunita milovníků koček.  Jedná se o skupinu dobrovolníků, která se rozhodla pomáhat organizacím, pečujícím o opuštěné a týrané kočky. Veškeré aktivity dělají  ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu. V současné době svými projekty podporují celkem 36 různých útulků a počet členů se pomalu blíží hranici 10 000.


CAT-MANIA pořádá také CELOROČNÍ AUKCE, kde předměty vystavují přímo členové skupiny. Každý, kdo chce nějakou věcí do této aukce přispět, ji vystaví sám v albu celoroční aukce a poté ji sám pošle přímo výherci. Protože členové vkládají své věci do aukce sami, ponechávají jim rovněž možnost vlastní volby organizace, které výtěžek ze svojí aukce věnují. Výherci po skončení aukce zasílají své dary ve výši vydražené sumy přímo na transparentní účty neziskových organizací.

VYSTAVOVAT PŘEDMĚTY LZE VŠAK POUZE PRO ORGANIZACE,  KTERÉ MAJÍ PRÁVNÍ IDENTITU (IČO) A DISPONUJÍ TRANSPARENTNÍM ÚČTEM.

Podrobný postup a pravidla celoroční aukce naleznete přímo ve skupině, kde aukce probíhá. Přejdete do ní kliknutím ZDE.

10926838_10204325631394148_7405219590019846082_o-1024x420


Pod záštitou skupiny CAT-MANIA vznikl v červnu roku 2014 projekt Dvacku za dvacku, jejímž smyslem bylo šířit osvětu v oblasti zdraví a zodpovědného chovu koček. Každý měsíc je vybrána jiná nezisková organizace, které se snaží cat-maniaci získat finanční prostředky a přízeň dárců. Tuto organizaci veřejnosti postupně představují a přibližují činnost, které se organizace věnuje. Dárci poté zasílají na transparentní účet neziskové organizace své dvacetikoruny (či jiné dary v libovolné výši) pod variabilním symbolem 2020. Začátkem následujícího měsíce je vyhlášená celková suma, kterou se podařilo získat.  

Více informací na adrese: http://www.dvackuzadvacku.cz/

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.