info@juwim.cz
+420 281 011 731

HEMATOSIL PLUS

doplněk stravy bez cukrů, se sladidlem, s příchutí lesní jahody s obsahem SELENU , LECITINU a QUERCETINU , s vysokým obsahem VITAMINŮ C a E , NIACINU , KYSELINY LISTOVÉ , ZINKU a ŽELEZA

Železo přispívá k optimální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, k normální funkci imunitního systému a také se podílí na procesu dělení buněk. Vitamínem C zlepšíte svoji vitalitu.

Obsah balení: 30 tablet
FORMA: tablety

Hmotnost: 12,7 g

  • Kód
  • HEMp30
  • Běžná cena
  • 172 Kč / ks bez DPH
  • Ušetříte
  • 58,96 Kč / ks bez DPH (34.28%)
  • Cena
  • 113,04 Kč / ks bez DPH
130 Kč / ks s DPH Ukázat cenu v EUR

doplněk stravy bez cukrů, se sladidlem, s příchutí lesní jahody

s obsahem SELENU, LECITINU a QUERCETINU,
s vysokým obsahem vitaminů C a E, NIACINU, KYSELINY LISTOVÉ, ZINKU a ŽELEZA

Základem všech našich produktů je JUWIM®

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 1 tabletu po jídle zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení: plnidlo: sorbitol; vitamin C  (L-askorbová kyselina); fumarát železnatý; mléčnan zinečnatý; plnidlo: mikrokrystalická celulosa; sojový lecitin; vitamin E (DL-α -tokoferyl-acetát); plnidlo: hořečnaté soli mastných kyselin; sladidlo: acesulfam K, niacin (nikotinamid); aroma: lesní jahoda; quercetin; JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová); seleničitan sodný

Z toho na:                         

1 tabletu (0,4 g)

* % RHP

lecitin  

10 mg

-

quercetin

1 mg

-

zinek

5,0 mg

50 %

vitamin C 

105,0 mg

131%

kyselina listová

200,0 µg

100%

železo 

13 mg

92 %

vitamin E

5 mg

41 %

niacin

5,4 mg

33 %

selen   

11,0 µg

20 %

JUWIM ®

0,25 mg

-

z toho esenciální aminokyseliny

0,030 mg

-

z toho oligopeptidy

0,025 mg

-

z toho RNA

0,005 mg

-

z toho DNA

1,0 µg

-

*referenční hodnota příjmu         

Vitamin C (kyselina askorbová) – podporuje optimální tvorbu kolagenu potřebného pro běžnou funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Posiluje normální činnost nervové soustavy a imunitního systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, napomáhá normální psychické činnosti. Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E a zvyšuje střebávání železa.

Zinek - přispívá k optimálnímu metabolismu kyselin a zásad, sacharidů, makroživin, vitaminu A, k udržení přirozeného stavu zraku, vlasů, nehtů, pokožky a kostí. Napomáhá k optimální syntéze bílkovin, DNA, k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi, k normální plodnosti a reprodukci, k základním rozpoznávacím funkcím a funkci imunitního systému, také se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k jejich ochraně před oxidativním stresem.

Kyselina listová (folát) – přispívá k normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání. Napomáhá k optimální syntéze aminokyselin, krvetvorbě a běžné psychické činnosti. Dále se podílí na růstu zárodečných tkání během těhotenství, na procesu dělení buněk a na metabolismu homocysteinu.

Niacin (Vitamin B3) - podporuje optimální činnost nervové soustavy, napomáhá k běžné psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, dále přispívá k udržení přirozeného stavu sliznic a pokožky a k normálnímu energetickému metabolismu.

Vitamin E – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Železo – přispívá k optimální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, k normální funkci imunitního systému a také se podílí na procesu dělení buněk.

Selen – přispívá k optimální činnosti štítné žlázy, k udržení přirozeného stavu vlasů a nehtů. Napomáhá také k normální spermatogenezi a k ochraně buněk před oxidativním stresem                                                                         

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření  uchovávejte v původním uzavřeném obalu. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Minimální trvanlivost do: uvedeno na spodní straně obalu.