info@juwim.cz
+420 281 011 731

O společnosti

JuWital  

Vznikli jsme v roce 2003 v návaznosti na předchozí 14letou tradici výzkumu a vývoje v oblasti imunity. Naše výrobky zasahují do oblasti pro lidi (doplňky stravy, ochranné nápoje, kosmetika), rostliny (hnojivo) i pro zvířata (veterinární prostředky, kosmetika). Jsme česká firma, která zaměstnává více než 50 % invalidních osob. Invalidé se u nás podílí hlavně na kompletaci a balení výrobků.    

ovo-smesJuwik ovo 1-4 prod

Jsme výrobcem patentovaného preparátu JUWIM®, který je základem všech našich produktů pro humánní i veterinární blast. JUWIM® je patentovaná směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA.   

Máme 3 základní řady:  

Naše výrobky pro humánní oblast ve formě tablet, kapek nebo rozpustných práškových směsí zaměřujeme na všechny věkové kategorie.  

Z naší nabídky si vyberou jak firmy, tak jednotlivci. Pro firmy jsme schopni navrhnout a vyrobit produkty přímo na míru 

Naše výrobky pro humánní oblast (doplňky stravy a ochranné nápoje) necháváme přezkoumat u Státního zdravotního ústavu a mají certifikáty o zdravotní nezávadnosti.  Veterinární přípravky registrujeme Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv v Brně. Hnojivo pro podporu rostlin SYNERGIN E – vital je registrován u Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského v Praze.  

Synergin E-Vital 2 lahvicky

Cestou humanitární pomoci ve formě dodávek výrobku Antisept Juwim gel jsme v rose 2005 přispěli záchranářům a lékařům na Srí Lance, kteří se aktivně účastnili záchranných akcí po ničivém řádění tsunami.  

antisept-pet

V rámci možnosti pomáháme neziskovým organizacím, ústavům sociální péče, léčebnám pro postižené, útulkům pro opuštěná zvířata zoo zahradám i jednotlivcům.  

Poměr zaměstnanců se sníženou pracovní schopností a zaměstnanců bez zdravotního omezení nám umožňuje nabízet veškeré produkty v rámci tzv. náhradního plnění. To znamená, že nákupem zboží od firmy Juwital s.r.o. mohou odběratelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou povinnost stanovenou zákonem č. 435/2004 Sb., § 81 čímž lze z pohledu vnitřní ekonomiky podniku ušetřit až 36% z ceny výrobků.  

Od roku 2004 je společnost Juwital s.r.o. členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených. Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Asociací zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR ocenilo v roce 2005 naši firmu za mimořádný přínos v oblasti integrace občanů se zdravotním postižením.  

Ochranné nápoje 

Pro FIRMY