info@juwim.cz
+420 281 011 731

O Juwitalu

Podpora imunity pro širokou veřejnost

Klíčovým datem byl rok 2003. Tento významný mezník byl završením dlouholetého vývoje a výzkumu v oblasti imunitního systému, konkrétně imunomodulace. Se vznikem naší společnosti jsme tak konečně na trhu našli nejenom svoji tvář, ale především místo. A to pod vedením vědců a imunologů z AV ČR v čele s Ing. Andrsem a jeho manželkou Evou Andsovou, která vede firmu do současnosti. Tak vznikla rodinná společnost, v jejíž produktech se snoubí tradice, spolehlivost, kvalita a modernita s flexibilností. V současnosti tak můžete vyzkoušet různé doplňky stravy, nápoje či kosmetiku. A taktéž si pořídit i další produkty pro zvířata a rostliny.

Co můžeme přinést do vašeho života?

  • Jsme českým výrobcem produktů s výjimečnou patentovanou složkou JUWIM®, který jsme vyvinuli během dlouhodobého výzkumu v oblasti imunomodulace. Patentovaná směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA je jádrem našich produktů.
  • Výrobky ušité přímo na míru. Pro vaši firmu vytvoříme jedinečné produkty. Ty budou ctít vaše přání a potřeby, a zároveň bude jejich součástí unikátní přípravek JUWIM®.

Jaká byla cesta výjimečného přípravku JUWIM®?

Vyrostli jsme ze společné spolupráce s různými firmami. Přípravek byl tak součástí jogurtů, žvýkaček, ale třeba také piva. Poté se firma specializovala na výrobu tablet, které velmi dlouho tvořily hlavní segment výroby. Z toho vzešla současná cesta, na které se soustředíme na výrobu ochranných nápojů, které tvoří významnou část naší produkce. A k tomu jsme se začali zabývat také vývojem a prodejem produktů pro zvířata a rostliny.

Od prvotní vize až po kvalitní produkty

Vyrábíme takové produkty, které vycházejí z naší prvotní vize. Tu následně formuje dlouhodobý vývoj a výzkum. Tak vznikají výrobky, které známe do posledního detailu, jak ve složení výrobku, tak v designových prvcích atraktivních obalů. Tvoříme takové produkty, které zároveň splňují předepsanou legislativu.

Jaké produkty patří mezi ty nejoblíbenější?

Ochranný nápoj Juwík OVO je doplňkem, který splňuje doporučené složení ochranných nápojů. Potěší vás skvělou chutí, která zaujme. Ta je navíc podpořena vhodným obsahem vitamínů, minerálních látek a dalších účinných složek. Nápoj tak potěší nejenom vaše chuťové buňky, ale i oko milovníka designových obalů.

Stala se nehoda? Pak stačí zachovat chladnou hlavu.  V tomto případě se můžete spolehnout na skvělého pomocníka JUWIM GEL, který vám pomůže v případě popálenin a drobných oděrek a nabídne tak rychlou pomoc.

Vymýšlíte originální dárek, který potěší? Pak vyberte IMUNOFIT, který obsahuje vitamíny, minerální látky a další účinné složky. Ten využívá řada našich spokojených zákazníků. Imunofit odebírá například řada velkých společností právě pro své zaměstnance.

Potřebujete pořádnou dávku vitamínu C? Pak ochutnejte náš AM MEGA-C. Ochranný horký nápoj s chutnou citrónovou příchutí vás zahřeje nejenom po těle, ale také na duši. Ideální pití pro podzimní a zimní večery s knížkou v ruce či u plápolajícího krbu. Anebo na jaře, kdy se společně s přírodou probouzíme ze zimního spánku.

V přehlídce našich oblíbených produktů nemůže chybět JUWÍK MAGNÉZIUM, které je velmi žádané pro svoji rychlou účinnost.

Zaujaly vás naše produkty? Pak není na co čekat! Naše další výrobky potěší i čtyřnohé miláčky ze světa zvířat nebo barevné krásky z rostlinné říše. Chcete na vlastní oči a detailněji poznat všechny naše výrobky? Pak si užijte jedinečnou atmosféru našeho showroomu, kde se můžete s produkty seznámit.

Kdo se může těšit z našich výrobků?

Pyšníme se velmi rozmanitou klientelou. Od velkých firem, až po jednotlivé zákazníky. Naše výrobky se také velmi často stávají bonusem, kterým větší či menší firmy obdarovávají své zaměstnance. Zaměstnavatelé mohou využít nákupu těchto specifických produktů k plnění povinnosti stanovenou zákonem č. 435/2004 Sb., § 81.

U nás si vyberete i vy! Ať už budete chtít vyzkoušet nový produkt, anebo jste naším stálým zákazníkem, který využívá naše výrobky pravidelně. Nabízíme kvalitní výrobky, ke kterým se můžete během své životní cesty vracet, kdykoli je budete potřebovat. Nabízíme takové přípravky, které můžete využít nejenom vy, ale také vaši čtyřnozí miláčci. Pyšníte se rostlinným královstvím se spoustou rostlin? Pak oceníte i produkty speciálně vyvinuté pro péči o květiny.

Snažíme se jít neustále kupředu, ale přitom nezapomínáme na ten nejdůležitější pilíř, kterým je příroda. Právě ta nám poskytuje neuvěřitelné bohatou náruč, ze které čerpáme pro zdraví nás všech.

Na čem nám záleží?

Na všech našich zákaznících, vývoji našich produktů a smysluplné práci s přesahem do humanitární oblasti. Jsme českou firmou, která zaměstnává více než 50 % invalidních osob, kteří se podílejí především na komplementaci a balení výrobků. Poměr zaměstnanců se sníženou pracovní schopností a zaměstnanců se zdravotním omezením nám umožňuje nabízet veškeré produkty v rámci tzv. náhradního plnění. To znamená, že nákupem zboží od firmy Juwital s.r.o. mohou odběratelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou povinnost stanovenou zákonem č. 435/2004 Sb., § 81.

A co dalšího jsme v rámci humanitární pomoci podnikli? V roce 2005 jsme na Srí Lance například podpořili záchranáře a lékaře, kteří se účastnili záchranných akcí po ničivém působení tsunami, a to výrobkem Antisept Juwim gel. To ale není vše. Dále také pomáháme neziskovým organizacím, ústavům sociální péče, léčebnám pro postižené, útulkům pro opuštěná zvířata, zoo zahradám i jednotlivcům.

Od roku 2004 je společnost Juwital s.r.o. členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených. A dokonce jsme získali ocenění! Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Asociací zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR ocenilo v roce 2005 naši firmu za mimořádný přínos v oblasti integrace občanů se zdravotním postižením. 

Budoucnost? Ta patří Vám a vzájemné podpoře s pomocí!

Na své cestě se snažíme jít neustále kupředu. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojení a s radostí se k nám vraceli. A toužíme po tom, aby se portfolio našich zákazníků neustále rozšiřovalo. A naše pozice byla tak stále pevnější a stabilnější, a to nejen díky velkým firmám, ale i konkrétním zákazníkům.