info@juwim.cz
+420 281 011 731

BALÍČEK ANTISEPT JUWIM GEL PET + SANGRIM TLAPKA

ANTISEPT JUWIM GEL PET + SANGRIM TLAPKA ZDARMA

Veterinární technický prostředek. Pouze pro zvířata.

  • Cena
  • 200 Kč / ks bez DPH
242 Kč / ks s DPH Ukázat cenu v EUR

ANTISEPT JUWIMGEL PET

je sada dvou přípravků, které jsou umístěny v plastovém boxu.

Set obsahuje Antisept (0,5g jodu v 10 ml roztoku) ve skleněné lahvičce určený k snadnému usmrcení přisátého klíštěte a JuwimGel,v hliníkové tubě, který usnadňuje zacelení ranky po odstraněném klíštěti. Set dále obsahuje vatové tyčinky a umělohmotnou pinzetu pro snadné odstranění klíštěte.

 

Obsah: Antisept 10 ml

            JuwimGel  6 ml

 

Antisept:

Složení: ethanol, diethyleter, jod, aniontové tenzidy, Bronopol (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol).

JuwimGel:

voda, hydroxyethylcelulóza, koloidní stříbro, Juwim®, fenoxyetanol

 

Výrobek je určen pro snadné odstranění již přisátých klíšťat.

SANGRIM TLAPKA

Ochranný krém na tlapky pro psy, kočky, králíky a jiná domácí zvířata obohacený přípravkem SANGRIM®.Krém je určen k prevenci poškození tlapeka k ošetření rozpraskaných polštářků na tlapkách. Po nanesení krém vytváří tenký a nerozpustný film. SANGRIM® urychluje obnovu buněčných struktur, má vysokou regenerační účinnost a zvyšuje odolnost tkání.

Návod k použití: Krém aplikujte tenkou vrstvou na tlapky zvířat. Vytvoří se se kvalitní ocranná vrstva před negativními vlivy, které mohou narušovat povrch tlapek. Nanášejte na čisté a suché tlapk. Krém se rychle vstřebává a zvířata nezanechají mastné stopy.

Skladování: v suchu, při pokojové teplotě.

Složení: Aqua, cetylstearyl, alkohol, glycerin, petrolatum, dimethicon, glyceryl stearate, magnesium laureth sulfate,zinc oxide, parfum, panthenol, tocopheryl acetate, hexyl cinnam aldehyde, d-limonete, linaloo, methylisothiazolione, Sangim (hyrolyzed hemoglobin).

Obsah: 30 ml