ANTISEPT JUWIM GEL

ANTISEPT JUWIM GEL je určen pro správné odstranění již přisátého klíštěte a zklidnění pokožky.  antisept_bily_cerveny_001

Antisept Juwim gel je sada, která obsahuje biocidní přípravek Antisept (0,5g jodu v 10 ml roztoku) určený k usmrcení přisátého klíštěte a kosmetický přípravek Juwim gel (tuba 10 ml) pro zklidnění pokožky, vatové tyčinky a umělohmotnou pinzetu pro snadné odstranění klíštěte. Vše je umístěno v praktickém pouzdru se šňůrkou, proto lze zavěsit na krk nebo vložit do batohu, kde nezabere místo a bude vždy při ruce.  

Lahvičku s Antiseptem jednoduše přiložíte na postižené místo a přidržíte zhruba minutu. Klíště se nasákne biocidním roztokem a tím příznivě působí na zmírnění rizika nákazy. Pokud se klíště po aplikaci nepustí samo, vyčkejte aspoň půl hodiny až hodinu, než ho speciální lžičkou (plastovou pinzetou), která je součástí soupravy, snadno odstraníte. Klíště a okolí vpichu lze samozřejmě v průběhu čekání opakovaně dezinfikovat vatovou tyčinkou namočenou v Antiseptu. Můžete se také pokusit klíště  opatrně vyviklat. Po odstranění klíštěte nanesete na místo slabou vrstvu Juwim gelu v tubě,  který napomáhá ke zklidnění pokožky, zmírnění svědění a příznivě přispívá k normálnímu zhojení.  

Tato sada vám poslouží také pro ošetření drobných poranění.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.