info@juwim.cz
+420 281 011 731

PODZIMNÍ BALÍČEK 2

Dárkový balíček pro děti ve složení JUWÍK DOUŠEK ZDRAVÍ, JUWÍK FORTE 10ml, JUWÍK OVO a PRAKTICKÁ PLASTOVÁ LÁHEV + dárkový sáček zdrama.

  • Běžná cena
  • 422 Kč / ks bez DPH
  • Ušetříte
  • 108,78 Kč / ks bez DPH (25.78%)
  • Cena
  • 313,22 Kč / ks bez DPH
379 Kč / ks s DPH Ukázat cenu v EUR

JUWÍK DOUŠEK ZDRAVÍ

doplněk stravy

s obsahem vitaminu C
s vysokým obsahem JODU

Základem všech našich produktů je JUWIM®

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 1 kelímek (10ml) denně - obsah kelímku vypijte.

Složení: pitná voda; sacharóza; kyselina: kyselina citronová; emulze s pomerančovou příchutí (pitná voda; stabilizátory: arabská guma, glycerolestery dřevných pryskyřic; aroma, barviva: karoteny, β-apo-8′-karotenal (C30)); vitamin C (L-askorbová kyselina); JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); konzervant: sorban draselný; jodid draselný.

Z toho na:

1 dávku (10 ml)

* % RHP

vitamin C

20 mg

25 %

jod

76 µg

50 %

JUWIM ®

1 mg

-

z toho esenciální aminokyseliny

0,12 mg

-

z toho oligopeptidy

0,1 mg

-

z toho RNA

0,002 mg

-

z toho DNA

4 µg

-

 * referenční hodnota příjmu

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem. Po otevření kelímku ihned spotřebujte.


 

Podpořte imunitu dětí!

 
Škola je v plném proudu, nastává období podzimní nepohody a imunita dětí ve školních kolektivech je vystavena zvýšené zátěži. Některé děti jsou více náchylné, než jiné a problémy se jim pravidelně vrací. Co pro ně můžeme udělat? Tady je pár rad, které určitě znáte, ale není na škodu si je připomenout.


AKTIVITA

Už od útlého věku je dobré budovat pozitivní vztah k fyzické aktivitě. Nejen že pohyb může pozitivně podpořit imunitní systém, ale i do budoucna může omezit výskyt obezity.

PESTRÁ STRAVA

Správná výživa je pro děti velice důležitá. Nezapomeňme, že každý človíček je jiný a má i jiné potřeby. Nemělo by se zapomínat na pravidelnost, pestrost stravy a hlavně na dostatek čerstvého ovoce a zeleniny.

SPÁNEK

Nesmíme zapomínat na dostatečné množství spánku. Během spánku tělo nabírá nové síly, ale hlavně se regeneruje, a to je potřeba pro jeho další správné fungování.
  
Je mnoho dalších možností jak si imunitu posílit, a proto si připoměňme ještě jeden způsob.

DOPLŇKY STRAVY

Různé úhly pohledu a různé názory. Význam pro lidský organismus ale určitě mají. Směsi vitamínů a minerálních látek mohou hodně věcí usnadnit a imunitu posílit. Například takový vitamin C, který podporuje normální funkci imunitního systému nebo například napomáhá snížení míry únavy a vyčerpání, by určitě neměl ve stravě chybět.

 

 JUWÍK FORTE

doplněk stravy

s obsahem vitaminu C
s vysokým obsahem JODU

Základem všech našich produktů je JUWIM®

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 0,2 ml (5 kapek) nakapejte na lžičku a zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení: pitná voda; vitamin C (L-askorbová kyselina); ethanol; JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); jodid draselný

Z toho na:

1 dávku (0,2 ml)

* % RHP

vitamin C

23 mg

28 %

jod

45 µg

30 %

JUWIM ®

1 mg

-

z toho esenciální aminokyseliny

0,12 mg

-

z toho oligopeptidy

0,1 mg

-

z toho RNA

0,002 mg

-

z toho DNA

4 µg

-

 

JUWÍK OVO

 * referenční hodnota příjmu

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem, s obsahem ovocného prášku.

1 sáček obsahuje směs pro přípravu 1,5 litru středně mineralizovaného ochranného nápoje:

s vysokým obsahem: vitamin C, vitamin E, jod
s obsahem: quercetin, taurin, cholin a fosfor

Základem všech našich produktů je JUWIM®

Doporučené denní dávkování a návod k použití: 1 sáček nasypte do 1 – 1,5 litru studené pitné vody nebo 0,5 - 1 litru horké (ne vroucí!) pitné vody 

Složení: sacharóza; kyselina: kyselina citronová; regulátor kyselosti: fosforečnany draselné; mléčnan vápenatý; aroma; protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C (L-askorbová kyselina); uhličitan hořečnatý; regulátor kyselosti: uhličitany sodné; ovocný prášek 1,1 %; sladidlo: acesulfam K; cholin; taurin; vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát); quercetin; JUWIM® (směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, RNA, DNA); jodid draselný

Z toho na:                         

1 sáček (7,9 g)

* % RHP

vitamin C                        

95 mg

118 %

vitamin E

5 mg

41 %

jod

76 µg

50 %

quercetin

6 mg

-

cholin

29 mg

-

taurin

20 mg

-

JUWIM®

0,8 mg

-

z toho esenciální aminokyseliny

0,096 mg

-

z toho oligopeptidy

0,08 mg

-

z toho RNA

0,016 mg

-

z toho DNA

3,2 µg

-

* denní referenční hodnota příjmu                                                                                                   

Upozornění:

Ukládat mimo dosah dětí! Určeno dospělým a dětem od 3 let. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.  Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem  a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Při současném užívání s jinými léky se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Minimální trvanlivost do: uvedeno na spodní straně obalu.