HLEDÁME NOVOU TVÁŘ ZNAČKY SANGRIM

Výherce soutěže prosíme, aby se přihlásili o výhru u paní Řezníčkové:  +420 722 290 938 nebo e-mailem: Kamila.Reznickova@juwim.cz 

Soutěž vyhrály tyto tváře:


 

Pro naší značku SANGRIM, která je určena pro psy, kočky, papoušky, koně a drobná zvířata, vyhlašujeme "casting" a hledáme nové zvířecí tváře. 

CHCETE, ABY SE STAL VÁŠ MILÁČEK TVÁŘÍ ZNAČKY SANGRIM?

Stačí zaslat fotografii s vaším zvířecím miláčkem!

Požadujeme fotografii v tiskové kvalitě, o které si myslíte, že je ta nejlepší. Fotografii zašlete na e-mail: marketing@juwital.cz. !!! V e-mailu nám prosím napiště jméno Vašeho zvířátka, abychom věděli kdo je na fotce. Můžete dopsat i věk a další informace.

Všechny zaslané fotografie umístíme na náš facebook, abyste nám mohli pomoci s výběrem. Fotoalbum naleznete zde: Facebook Juwital

Ze zaslaných fotografií vybereme několik výherců dle kategorie:

  • SANGRIM Champion PL pro psy, kočky a drobná zvířata – max. 6 výherců
  • SANGRIM Briliant AV pro papoušky a plazy – max. 4 výherci
  • SANGRIM Taxis E pro koně – max. 2 výherci

 

Vybrané fotografie budou součástí obalu, propagačních materiálů a další reklamy značky SANGRIM.

POZOR !!! Nyní z některých zaslaných fotografií tvoříme týdenní kalendář na podporu organizací, které pomáhají zvířátkům, pokud máte zájem o umístění v kalendáři, zašlete nám s fotografií také souhlas o uveřejnění.

KALENDÁŘ

CHCI VIDĚT KALENDÁŘ

ODMĚNA PRO ÚČASTNÍKY TVÁŘE SANGRIM dle kategorie:

  1. Produkty firmy JUWITAL pro celou rodinu - vitaminové doplňky stravy, vitaminové rozpustné nápoje a samozřejmě Sangrim pro Vašeho mazlíčka. 
  2. Poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup produktů firmy Juwital na www.juwital.cz.
  3. Další ceny dle kategorie např.: fontána na vodu, nástěnné kalendáře od epapousek.cz atd.  

 

Začátek soutěže:  11.11.2016  -  Konec soutěže:  11.12.2016

     

 

PARTNEŘI AKCE:

EPAPOUSEK_LOGO 15033971_1158094394238255_1480777468_o  catmania_logo
     

KDO SE MŮŽE STÁT TVÁŘÍ ZNAČKY SANGRIM, PODMÍNKY a PRAVIDLA ÚČASTI:

Soutěžícím se může stát každá fyzická osoba starší 18let s trvalým pobytem na území České nebo Slovenské republiky, která fotografii pořídila nebo k nim má autorská práva a která splní níže uvedené podmínky.

Sangrim je veterinární přípravek k posílení celkové kondice zvířete, příznivě ovlivňuje imunitní systém a zvyšuje kvalitu srsti či opeření.  Na zaslaných fotografiích by mělo být zvíře zdravé nikoli zubožené či dokonce týrané. Fotografie vyjadřující ZVÍŘE V NEJLEPŠÍ KONDICI bude mít vyšší šanci na výhru. Více o Sangrimu naleznete zde: https://www.juwital.cz/sangrim/.

Každý soutěžící může zaslat do soutěže jednu fotografii od jednoho zvířátka. To znamená, že pokud máte doma pejska, kočku, králíčka, můžete poslat fotky 3, ale od každého jen 1 fotku. Fotky by měly být v nejvyšší možné kvalitě, maximálně však o velikosti do 5 MB.

U fotografie musí být řádně vypořádána autorská práva třetích osob a nesmí být fotomontáží, koláží ani nesmí být jinak elektronicky měněny. Fotografie nesmí být v rozporu s dobrými mravy a jiným právním předpisem.

PROHLÁŠENÍ SOUTĚŽÍCÍCH

Soutěžící svou účastí vyjadřují souhlas s pravidly a podmínkami a zavazují se je dodržovat. Zasláním fotografie soutěžící prohlašuje, že je autorem zaslané fotografie, případně že má všechna práva fotografii užít a použitím fotografie společností Juwital s.r.o. nebudou poškozena práva třetích osob. Soutěžící účastí uzavírá s firmou Juwital s.r.o. licenční smlouvu v souladu s autorským zákonem a poskytuje společnosti Juwital s.r.o. jako nabyvateli nevýhradní oprávnění fotografie zaslané do fotosoutěže užít ke všem způsobům užití podle § 12 autorského zákona (dále jen „licence“). Licence se poskytuje bezúplatně. Licence se poskytuje jako neomezená, a to jak územně, časově, tak i množstevně. Nabyvatel je oprávněn licenci nevyužít. Tato licence nabývá platnosti a účinnosti dnem zaslání fotografie do soutěže.

JUWITAL si vyhrazuje právo soutěž kdykoli předčasně ukončit či zrušit. 

Z marketingové soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Juwital, s.r.o., a osoby jim blízké (§ 116 občanského zákoníku). V případě, že se některá z těchto osob zúčastní soutěže, bude vyloučena. Výhra v soutěži nebude předána ani v případě, kdy organizátor zjistí porušení pravidel soutěže soutěžícím. Tato pravidla jsou platná a účinná od 11.11.2016.

PARTNEŘI SOUTĚŽE: Epapousek.cz, Catmania

SANGRIM_SOUTĚZ_004

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.